Տեղեկատվական հանդիպում ԵՊՀ ուսանողների համար
Գիտական նորարարության և կրթության կենտրոն (CSIE) հիմնադրամը կազմակերպում է տեղեկատվական հանդիպում ԵՊՀ ուսանողների համար․ Միջոցառումը տեղի կունենա ապրիլի 22-ին, ժամը՝ 14:30-ին՝ Երևանի պետական համալսարանի Մաթեմատիկայի և մեխանիկայի ֆակուլտետում (241 լսարանում):
Կենտրոնի թիմի անդամները կներկայացնեն հիմնադրամը և նախատեսվող ուսանողների վերապատրաստման ծրագիրը: Նախաձեռնության նպատակն է մասնագիտացված տեխնիկական կրթություն, զարգացման հեռանկարային հնարավորություններ տրամադրել ռոբոտաշինության և անօդաչու կառավարվող համակարգերի ոլորտներով հետաքրքրված ուսանողներին:
ԵՊՀ բոլոր ուսանողները հրավիրված են մասնակցելու այս հանդիպմանը՝ մասնագիտական վերապատրաստման ծրագրի մասին ավելին իմանալու համար:

Meeting with YSU students
The Center for Scientific Innovation and Education (CSIE) Foundation is organizing an informational meeting for YSU students on April 22 at 2:30 PM. The event will take place at Yerevan State University in the Faculty of Mathematics and Mechanics, room 241.
CSIE representatives will introduce their foundation and present details about an upcoming student internship program focused on robotics and unmanned control systems. This initiative aims to provide specialized technical education to university students interested in these growing technological fields.
All YSU students are welcome to attend this presentation to learn about participation opportunities in this specialized internship program.